Archiwa tagu: pomiary oświetlenia

usługi elektryk szczecin

Zmniejszenie zużycia prądu

Elektryk radzi, jak zmniejszyć zużycie prąd

Rachunki za prąd w Twoim domu są coraz większe? Jeśli tak, na pewno szukasz sposobu, aby temu zaradzić. Cenne wskazówki przygotowali dla Was elektrycy z całego kraju. Zapoznajcie się z nimi, aby móc cieszyć się niższymi rachunkami.

 • Zmiana nawyków – to pierwszy krok w stronę niższych rachunków. Wyłączanie oświetlenia tam, gdzie nie jest ono potrzebne, nie korzystanie z urządzeń RTV, kiedy rzeczywiście ich nie oglądasz. Pozwala to zaoszczędzić nawet kilkanaście procent miesięcznego zużycia energii. To bardzo wiele, szczególnie jeśli rachunki opiewały na kilkaset złotych miesięcznie.

 • Energooszczędne źródła światła – zamień swoje stare i pożerające prąd klasyczne żarówki na energooszczędne żarówki LED. Argument o tym, że są one drogie w zakupie jest już bezpodstawny. Dobrej jakości żarówki LED można kupić w niskich cenach, korzystając z międzynarodowych portali aukcyjnych.

 • Wykonaj pomiary elektryczne – dokładnie tak. Pozwolą ci one sprawdzić, czy w twoim domu są jakieś ukryte pożeracze prądu. Być może tak właśnie jest, a ty nie masz o tym pojęcia? Może jakiś zasilacz nieustannie pracującego komputera, przestarzała lodówka lub ciągle podłączony do zasilania monitor. Możliwości jest wiele. Pomiary elektryczne mogą okazać się szczególnie przydatne w firmach i dużych obiektach, w których liczba takich urządzeń jest bardzo duża i o wielu z nich po prostu już nie pamiętamy.

Rozsądne zarządzenia zużyciem energii elektrycznej skutkuje przede wszystkim niższymi rachunkami, ale również korzystnie wpływa na s

 

tan środowiska i jest jednym z kilku sposobów, aby niewielkim wysiłkiem dążyć do poprawy sytuacji ekologicznej na świecie.

elektryk w szczecin

pomiary oświetlenia

Specjalistczne usługi elektryczne

Specjalistyczne usługi elektryczne

Elektrycy w całym kraju oferują swoje usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy przy instalacjach elektrycznych. Dziś zajmiemy się instalacjami elektrycznymi w dużych obiektach przemysłowych – halach fabrycznych, magazynach, chłodniach i wszystkich innych, w których zapotrzebowanie na energię elektryczną jest bardzo duże.

Różnice pomiędzy instalacjami elektrycznymi w domu i firmach

szczecin elektryk

Jak łatwo się domyśleć, różnice pomiędzy takimi instalacjami są widoczne gołym okiem. Przede wszystkim zwracamy uwagę na ich złożoność. Im większy obiekt, tym zaprojektowanie i wykonanie instalacji jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Ma to również odzwierciedlenie w kosztach całej pracy. Składa się na nią praca, którą wykona elektryk, jak również koszt materiałów. Przewodów, włączników, gniazdek, skrzynek, bezpieczników oraz wielu innych.

Różnice występują również pomiędzy obciążeniami, które takie instalacje elektryczne muszą bezpiecznie przenosić. W firmach takie obciążenie jest bardzo duże i generują go różnego rodzaju urządzenia. Począwszy od stacji klimatyzatorów, poprzez elektryczne napędy wind, aż po maszyny i roboty zainstalowane na liniach produkcyjnych, chłodnie i wiele innych. Bezpieczna praca instalacji wymaga użycia większych grubości przewodów, stosowania odpowiednio dobranych bezpieczników oraz wykonaniu przyłącza o takiej mocy, która będzie wystarczająca do zasilania całej instalacji. Skąd elektryk wie, jaka moc będzie potrzebna? Właśnie po to wykonuje się pomiary elektryczne. Polegają one na dokładnym zbadaniu każdego odbiornika prądu, który będzie podłączony do instalacji. W tym celu przeprowadza się pomiary elektryczne przy maksymalnym zużyciu prądu przez urządzenie. Poleganie na danych określonych przez producenta nie zawsze jest bowiem miarodajne i godne zaufania.

Następnie uzyskane wyniki elektryk sumuje i dodaje do tego tak zwany margines bezpieczeństwa. Jest od stosowany na wypadek dodatkowego zwiększenia zapotrzebowanie na energię – na przykład przez pojawienie się nowego urządzenia. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku wraz z projektem do zakładu energetycznego, które udzieli informacji czy jest w stanie zrealizować dane zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jeśli tak, zostaną wydane warunki wykonania przyłącza, a kiedy to nastąpi, instalacje elektryczne zostaną podłączone do zasilania.

pomiary elektryczne szczecin

Oświetlenie a wydajność pracy

Jak oświetlenie wpływa na wydajność pracy

Sztuczne oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Szczególnie w Polsce, kiedy przez prawie połowę roku mamy do czynienia z pochmurnymi dniami i szybko zapadającym zmierzchem. W miejscu pracy ważnym jest to, abyśmy mieli zapewnione właściwe oświetlenie stanowiska pracy. Jak możemy sprawdzić, czy tak właśnie jest? Przeprowadzając pomiary oświetlenia.

Kto wykonuje pomiary elektryczne oświetlenia?

Do tego celu potrzebni są elektrycy, dysponujący odpowiednią aparaturą pomiarową. Bada ona natężenie światła i porównuje wynik z normami obowiązującymi w naszym kraju. Ani zbyt mocne, ani za słabe oświetlenie nie jest dobre dla pracownika. Dlaczego? Ponieważ utrudnia skupienie się i efektywną pracę. Co zatem możemy zrobić?

Kiedy światło jest za słabe

Jeśli pomiary oświetlenia dowodzą, że oświetlenie w miejscu pracy jest za słabe, należy wykonać jedną z takich czynności:

 • Wymiana źródeł światła na mocniejsze – na przykład na energooszczędne żarówki LED, które występują w odmianie światła ciepłego lub zimnego. Skorzystanie z tej opcji pozwala uzyskać odpowiednie parametry, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii elektrycznej.

 • Nowy rodzaj lamp – czasami wystarczy nieco inne skierowanie snopa światła, aby poprawić wynika pomiarów oświetlenia. Nie zawsze jest potrzebne światło rozproszone. Czasami lepsze efekty daje skupienie promieni światła w jednym punkcie, zapewniając jego odpowiednie doświetlenie.

 • Nowy kolor ścian – elektrycy zwracają uwagę na to, że ciemny kolor ścian pomieszczeń tłumi światło. Trudniej wówczas uzyskać zalecane wyniki. Zmiana koloru ścian na jasny to szybki i zazwyczaj skuteczny sposób, aby niewielkim kosztem poprawić pracę.

pomiary oświetlenia szczecin

Kiedy światło jest za mocne?

Również wtedy, kiedy światło jest zbyt mocne, należy dążyć do jego stłumienia. Tu praca wydaje się nieco łatwiejsza do wykonania. Co mamy do swojej dyspozycji?

 • Zmiana źródła światła na słabsze – osiągniemy to wymieniając żarówki lub świetlówki na takie o mniejszej mocy.

 • Założenie kloszy – dołożenie do lamp dodatkowych osłon to nie tylko sposób na zmniejszenie intensywności światła, ale również zabieg dekoracyjny, który może przynieść bardzo ciekawe efekty.

Pomalowanie ścian na inny kolor – sytuacja odwrotna do tej z powyżej. Przy zbyt mocnym oświetleniu, wystarczy pomalować ściany na ciemny kolor i cieszyć się dogodnymi warunkami oświetlenia.

elektryk w szczecinie

Inne usługi elektryczne

Inne usługi elektryczne

Z czym kojarzy nam się elektryk? Przede wszystkim z wykonywaniem instalacji elektrycznych w domach mieszkalnych i firmach. Tymczasem elektrycy oferują usługi elektryczne, znacznie wykraczające poza klasyczne wykonywanie instalacji. Co zatem możemy znaleźć w ich cennikach?

 • Podłączanie sprzętu AGD – jeśli chodzi o inne usługi elektryczne, to jest to numerem jeden. Różne typy urządzeń AGD mogą nie być wyposażone w klasyczny przewód zasilający, zakończony wtyczką 230V. Zamiast tego znajduje się kilka luźno obciętych przewodów, które należy połączyć z instalacją zasilającą, wykorzystując specjalne gniazdka i skrzynki. Wiedza na temat tego, które przewody połączyć ze sobą wymagają udziału elektryka przy takich pracach. Dodatkowo, podłączenie AGD przez elektryka z uprawnieniami, może być wymogiem uznania gwarancji przez producenta.

 • Instalacje niskiego napięcia – elektryk oferować usługi elektryczne z zakresu instalacji niskiego napięcia. Są to instalacje domofonowe, wideo domofonowe, internetowe, tv-sat, alarmowe i wiele innych. Pomimo że praca z takimi instalacjami nie należy do niebezpiecznych, to jednak niezbędna jest wiedza na temat tego, jakie przewody i pozostały osprzęt należy zastosować, dla uzyskania najlepszej mocy i jakości sygnału.

szczecin elektryk

 • Instalacje odgromowe – nie oszukujmy się – bezpieczeństwo każdego budynku w dużej mierze zależy od tego, czy zostaną w nim wykonane instalacje odgromowe. Zapewniają one możliwość bezpiecznego odprowadzania wyładowań atmosferycznych do ziemi. Chroni to sprzęt elektryczny podłączony do instalacji przed uszkodzeniem i spaleniem.

 • Przeglądy instalacji – instalacje elektryczne również wymagają okresowych przeglądów. Dotyczy to przede wszystkim budynków użyteczności publicznej i zakładów produkcyjnych. Wszędzie tam gdzie instalacje elektryczne odpowiadają za działanie systemów bezpieczeństwa, np. przeciwpożarowych, ważne jest aby regularnie sprawdzać ich stan i zdatność do użytkowania.

Narzędzia elektryka

Jakich narzędzi potrzebuje elektryk?

Zawód elektryka zaliczany jest do jednych z najbardziej profesjonalnych i wymagających zawodów na świecie. Nie można się temu dziwić. Praca z instalacjami niskiego, średniego i wysokiego napięcia wymaga doświadczenia, umiejętności i uprawnień. Zdobyć je można poprzez zdanie egzaminów państwowych. Kiedy już uda się elektrykowi uzyskać wymagane uprawnienia, będzie mógł zgodnie z prawem wykonywać swój zawód. Czy jednak jest to możliwe tak od razu? Oczywiście że nie. Elektrycy muszą dysponować właściwymi narzędziami, pozwalającymi im wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną pracę. Co takiego w swojej walizce musi mieć elektryk?

 • Mierniki – urządzenia służą dokonywania pomiarów elektrycznych. Z ich pomocą można sprawdzić czy w instalacji płynie prąd, a jeśli tak, to jakie na napięcie, natężenie oraz jakie opory są w instalacjach. Mierniki występują w wielu różnych postaciach, a obecnie najpopularniejsze są te elektroniczne, wskazujące wyniki na cyfrowym wyświetlaczu.

 • Wiertarka – praca elektryka często obejmuje wykonanie otworów w ścianach. Czasami trzeba bowiem przeprowadzić przez nią przewód, wykonać otwór pod gniazdko czy zamocować kontakt naścienny. Wiertarka z udarem oraz komplet dobrych jakościowych wierteł z pewnością pomogą wykonać każdą, nawet najtrudniejszą pracę w ścianach betonowych.

elektryk szczecin

 • Narzędzia ręczne – młotek, wkrętak, a do tego taśma miernicza oraz szpachla, wiaderko do rozmieszania gipsu. Narzędzia są pomocne podczas wstępnego osadzania przewodów w ścianach oraz montażu specjalnych korytek, w których przewody mają być prowadzone do konkretnego miejsca w mieszkaniu lub dom.

 • Drabina – elektrycy często muszą wykonywać instalacje na wysokości kilku metrów. Dotyczy to instalacji oświetleniowych prowadzonych na suficie oraz podłączania różnego typu sprzętów – wentylatorów, klimatyzatorów. Drabina, z której korzysta elektryk powinna być stabilna i najlepiej jeśli będzie składana – wówczas elektrycy nie mają problemów z jej transportowaniem swoimi samochodami.

Instalacje elektryczne w firmie

Elektryczność, któż z nas nie miał z nią do czynienia? Praktycznie każdego dnia spotykamy się z nią. Od włączenia oświetlenia w mieszkaniu, przez wymianę żarówki i podłączenie urządzenia do gniazdka, aż po różnego typu prace związane z wymianą i eksploatacją instalacji elektrycznych. Powszechnie wiadomym również jest, że z prądem nie ma żartów. Dlatego wszystkie prace, przy których należy modyfikować, projektować lub tworzyć instalacje elektryczne, powinien wykonywać elektryk . Jest to wykwalifikowany specjalista z uprawieniami, które w świetle prawa dopuszczają go do takich prac. Dysponuje on niezbędną wiedzą i umiejętnościami w zakresie projektowania instalacji. To ważne, ponieważ to właśnie od niego zależy czy instalacje będą bezpieczne w użytkowaniu, kiedy podłączymy do nich większą ilość urządzeń. Ale to nie jedyne usługi, które ma nam do zaoferowania elektryk. W ofercie każdej takiej firmy można się spotkać z usługami pomiarowymi, a także budową instalacji odgromowych, nie mniej ważnych jak instalacje elektryczne. Szczecin jest doskonałym przykładem, aby opisać takie usługi, skupiając się obszernie na każdej z nich.

Kiedy i gdzie wykonuje się pomiary oświetlenia

Szczecin to miasto z bardzo dobrze rozwiniętym przemysłem, handlem i usługami. Wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z wykonywaniem pracy przez ludzi, zachodzi obowiązek przeprowadzania pomiarów oświetlenia. Są one ważne z kilku powodów. Przede wszystkim pozwalają sprawdzić, czy pracownicy mają zapewnione bezpieczne warunki pracy, jeśli chodzi o światło. W przeszłości często można było trafić na słabo oświetlone stanowiska pracy. Osoby pracujące na nich musiały bardzo mocno wytężać wzrok przez 8 lub więcej godzin. W perspektywie kolejnych lat prowadziło to do znacznego pogorszenia wzroku, uniemożliwiającego dalsze wykonywanie pracy na takim lub podobnym stanowisku. W związku z powyższym wprowadzone zostały zmiany, które objęły obowiązek systematycznego przeprowadzania pomiarów oświetlenia. Jeśli wyniki mieściły się w normach, praca na takim stanowisku była bezpieczna. Jeśli normy nie zostały osiągnięte, pracodawca zmuszony zostawał do poprawienia warunków pracy – na przykład przez zainstalowanie dodatkowych źródeł światła lub zwiększenia ich mocy. Pomiary oświetlenia wykonywane są niezależnie od wielkości firmy i charakteru prowadzonej tam działalności. Elektryk może przeprowadzać takie pomiary zarówno w małych firmach handlowych, biurach, sklepach, jak i olbrzymich zakładach produkcyjnych. Oczywiście w zależności od ilości stanowisk pracy, różny będzie czas potrzebny na kompleksowe przeprowadzenie takich pomiarów oraz ich ostateczny koszt. Pracodawca dysponując fakturą za wykonane pomiary oświetlenia, będzie mógł zaliczyć ten wydatek do kosztów prowadzenia działalności.

Instalacje odgromowe Szczecin zapewniają bezpieczeństwo

Kolejną z ważniejszych usług oferowanych przez elektryka ze Szczecina są instalacje odgromowe. Na pewno wielu z was spotkało się z informacjami, jak to piorun doprowadził do zniszczenia urządzeń AGD, RTV i sprzętu komputerowego. W ekstremalnych przypadkach mogło to również prowadzić do pożaru nieruchomości. W 100 na 100 przypadków, nieruchomości w których doszło do takiego zdarzenia nie posiadały instalacji odgromowych. Ich montaż nie jest obowiązkowych w budownictwie jednorodzinnym, co jednak nie oznacza, że elektryk Szczecin nie zaleca takiej inwestycji. Jeśli chcą Państwo mieć spokój i pewność, że nawet w czasie największej burzy z wyładowaniami Wasz dom pozostaje bezpieczny, warto zainwestować w instalacje odgromowe. Koszt ich wykonania nie jest wysoki, a skuteczność w zakresie ochrony przed pożarem i przepięciami bardzo wysoka. Montaż instalacji odgromowych jest natomiast obowiązkowych we wszystkich budynkach przeznaczonych na zbiorowy pobyt ludzi, obiektach użyteczności publicznej, placówkach oświaty, szpitalach, urzędach itp. Jakie zadanie mają do spełnienia takie instalacje? Przede wszystkim ich zadaniem jest bezpieczne odprowadzenie dużego ładunku elektrycznego do ziemi oraz odseparowanie od instalacji elektrycznej wewnątrz budynku. To jeden z wielu powodów, dla których instalacje odgromowe są prowadzone po zewnętrznej elewacji i nie mają fizycznego kontaktu z pozostałymi metalowymi elementami. Patrząc na to co powyżej zostało napisane, wydaje się bardzo proste stworzenie skutecznej instalacji odgromowej. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Niekoniecznie. Dla prawidłowego działania takiej instalacji bardzo duże znaczenie ma jakość i rodzaj użytych przewodów. Istotnym parametrem jest przede wszystkim grubość. Zbyt cienkie przewody w instalacji odgromowej doprowadzą do tego, że przy pierwszym wyładowaniu mogą zostać przepalone i instalacja nie będzie spełniać swojej roli. Dlatego dobrze jest z zapasem projektować takie instalacje, nawet kosztem zastosowania droższych materiałów. Tak postępuje każdy doświadczony elektryk Szczecin, któremu powierzymy to zadanie.

Pomiary elektryczne – dobre rozwiazanie dla klientów ze Szczecina

Ostatnim rodzajem opisywanych przez nas usług są pomiary elektryczne. Cel wykonania takiej czynności jest bardzo prosty i jasny. Wyobraź sobie firmę, która chce zmodernizować swoją linię produkcyjną. Będzie więc wymieniać dużą liczbę urządzeń elektrycznych na nowe, o większej mocy i większym zapotrzebowaniu na prąd. Nie ma jednak pewności, czy dotychczasowa instalacje elektryczna wytrzyma takie obciążenie. Jeśli nie, to praca zakładu może zostać sparaliżowana na długi czas. Aby do takiej sytuacji nie doprowadzić, zamawiane są wcześniej pomiary elektryczne . Dopiero po ich wykonaniu i wyliczeniu przez elektryka dopuszczalnego obciążenia instalacji, będzie można przystąpić do pracy związanych z wymianą. Natomiast jeśli pomiary elektryczne wykażą że instalacja jest za słaba, jedynym rozwiązaniem będzie wykonanie nowej. Tę pracę również może wykonać ten sam elektryk, który przeprowadzał pomiary. Pod żadnym pozorem nie można lekceważyć istotności przeprowadzania takich pomiarów, od których w dużej mierze zależy bezpieczeństwo ludzi i sprzętu podłączonego do instalacji.

Elektryk FHU – Pomiary oświetlenia, elektryczne, instalacje odgromowe – usługi dla każdego domu i firmy

Szczecin, jako jedno z niewielu polskich miast, może się pochwalić bardzo szybkim wzrostem gospodarczym. Każdego roku przybywa tu nowych inwestycji, nie tylko napędzających lokalną gospodarkę, ale również wpływających na prestiż naszego miasta. Wśród nich nie może również zabraknąć inwestycji mieszkaniowych. Deweloperzy budują coraz to nowocześniejsze osiedla i domy. Ich integralną częścią są inteligentne systemy i instalacje, sterujące większością funkcji. To sprawia, że pojawia się również zapotrzebowanie na profesjonalne usługi elektryczne. Elektryk FHU to kompleksowa odpowiedź na wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania, dotyczące projektowania, montażu, odbiorów oraz pomiarów instalacji elektrycznych każdego typu.

Do kogo adresowana jest nasza oferta?

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment usług instalatorstwa elektrycznego. Działamy na terenie całego miasta Szczecin, współpracując zarówno z osobami prywatnymi, firmami budowlanymi, biurami projektowymi, jak również spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad instalacjami w Państwa budynkach, oferując ich utrzymanie, konserwację, modernizację, a także projektując instalacje od nowa, przy okazji generalnych remontów. Szczególnie Państwu polecamy instalacje odgromowe, miasto położone w miejscu częstego występowania burz, jest szczególnie mocno narażone na wyładowania atmosferyczne. Stanowią one realne zagrożenie dla wszystkich rodzajów budynków. Ryzyko wystąpienia w nich pożaru lub całkowitego zniszczenia sprzętów elektrycznych i elektronicznych jest tym większe, jeśli nie zostały wykonane instalacje odgromowe. Zadaniem tego typu instalacji jest przekazywanie energii, z ewentualnego uderzenia pioruna, wprost do ziemi. Pozwala to uniknąć zniszczenia urządzeń, które są w czasie burzy podłączone do sieci elektryczne w budynku. Konieczność wyposażania obiektów w instalacje odgromowe Szczecin, występuje w przypadku obiektów użyteczności publicznej, takich jak szpitale, szkoły, urzędy, centra handlowe i wiele innych. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, że instalacja zostanie zaprojektowana i wykonana, zgodnie z obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami, a także tak jak wymaga tego sztuka instalatorska.

Wykonujemy również pomiary elektryczne dla mieszkańców Szczecina.

Kolejną ważną pozycją w katalogu naszych usług są pomiary elektryczne. Wykonywane z największą dokładnością, przy użyciu nowoczesnych i bardzo precyzyjnych urządzeń, stanowią wiarygodne źródło informacji o tym, w jakim stanie są instalacje elektryczne w Państwa budynkach. Pomiary elektryczne wykonujemy w celu sprawdzenia stanu instalacji, określenia jej dopuszczalnego obciążenia, a także zaproponowania najlepszych możliwości rozbudowy i modernizacji konkretnej instalacji, tak aby spełniały one Państwa potrzeby i oczekiwania. Pomiary elektryczne przeprowadzamy w budynkach mieszkalnych i użytkowych, dostarczając Państwu niezbędne dokumenty oraz wyniki z przeprowadzonych badań. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, jeśli chcą się Państwo dowiedzieć wszystkiego co ważne, dotyczącego Waszych instalacji. Zapewniamy pomoc naszych pracowników o wieloletnim doświadczeniu. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie markowe, najwyższej jakości urządzeni pomiarowe, gwarantujące uzyskanie wiarygodnego wyniku pomiaru.

Pomiary oświetlenia w miejscu pracy.

Szczecin zapewnia wiele ciekawych miejsc pracy. To nie tylko praca biurowa, ale również praca w sektorze produkcyjnym, handlowym i usługowym. W każdym z tych miejsc bardzo ważne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia. Pozwala ono podnieść komfort pracy, zwiększając jej wydajność oraz poprawiając bezpieczeństwo na każdym stanowisku. Czy oświetlenie w Państwa firmie jest prawidłowe i spełnia wszystkie rygorystyczne normy? Obowiązkiem pracodawcy są regularnie wykonywane pomiary oświetlenia. Szczecin zapewnia Państwu dużą liczbę doświadczonych firmy, które wykonają je dla Państwa. Szybko, skutecznie, a przede wszystkim dokładnie. Jesteśmy jedną z takich firm. Działamy w Szczecinie już od wielu lat. Przez ten czas udało nam się wypracować solidną pozycję na lokalnym rynku instalatorskim. Wyróżniamy się rzetelnością, profesjonalizmem i atrakcyjnymi cenami. Jesteśmy znani i cenieni za dokładność swojej pracy, a także odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia. Mamy poczucie misji w tym co robimy, dlatego w każde Państwa zlecenie wkładamy 100 procent zaangażowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wykonywane przez nas pomiary oświetlenia, będą w przyszłości decydować o wygodzie i bezpieczeństwie pracy pracowników. Do wykonania wszystkich pomiarów oświetlenia, wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, nowoczesne i bardzo dokładne urządzenia. Dają one pewność, że uzyskany wynik jest wiarygodny i stanowi podstawę do podjęcia ewentualnych kroków, związanych z przebudową istniejącego oświetlenia lub możliwością pozostawienia go w takim stanie, w jakim się znajduje.

Dlaczego elektryk FHU w Szczecinie to dobry wybór?

Pragniemy przekonać Państwa do rozpoczęcia z nami współpracy. Być może znacie wiele innych firm, oferujących usługi instalatorstwa elektrycznego. Jednak tylko u nas możecie liczyć na najlepszy stosunek jakości do ceny, a także profesjonalne podejście do każdego klienta. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i znajomością branży, w każdym przypadku. Bez względu na to, czy dotyczy on podstawowych usług instalatorstwa elektrycznego, czy może chodzi o instalacje odgromowe lub wszystkie rodzaje pomiarów. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, dają pewność że zlecenie zostanie wykonane w maksymalnie krótkim czasie, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Elektryk jest elastyczny i łatwo dopasowuje się do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej sprawie, która może dotyczyć posiadanych instalacji elektrycznych. Jak wcześniej już wspomnieliśmy, nasza oferta to między innymi instalacje odgromowe, pomiary elektryczne oraz pomiary oświetlenia.

Działamy na terenie całego miasta Szczecin, dysponując szybkim i niezawodnym transportem w każde jego miejsce!